Przerwa w dostawie wody

• Zaproszenie na wspólne odśpiewanie hymnu narodowego

Wójt Gminy Jeleniewo serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 14 listopada 2021 r. (niedziela) po Mszy Świętej na godz. 10.00 do parku w Jeleniewie pod Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego na wspólne odśpiewanie hymnu narodowego i pieśni patriotycznych.

• Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniewie wydał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jeleniewie – referent ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego:

• Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Suwałkach

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Suwałkach uprzejmie informuje, że zgodnie z pismem Głównego Lekarza Weterynarii wymóg posiadania planu bezpieczeństwa biologicznego zostaje przedłużony w zakresie tego odstępstwa w terminie do dnia 30 listopada 2021r. Po tej dacie spełnienie tego obowiązku będzie obligatoryjne.

• Informacja nt. szkolenia chemizacyjnego w Jeleniewie

W załączeniu informacja

• Zmiana numeru telefonu ZGKiM w Jeleniewie

Slajd1

• Przerwa w dostawie wody

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeleniewie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 12 kwietnia 2021r. nastąpi przerwa w dostawie wody.
    Trwają prace nad usunięciem awarii, przewiduje się przywrócenie dostawy wody do godz. 13:00.
    Przerwa w dostawie wody, nastąpi w obrębie miejscowości Udziejek, Łopuchowo.
    Chwilowy spadek ciśnienia może nastąpić w obrębie miejscowości: Gulbieniszki, Czajewszczyzna, Sidorówka, Udryn, Hultajewo, Sumowo, Ścibowo.
  • Przerwa w dostawie wody

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeleniewie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 16 marca 2021r. nastąpi przerwa w dostawie wody.

Trwają prace nad usunięciem awarii, przywrócenie dostawy wody nastąpi w najszybszym możliwym czasie.

Przerwa w dostawie wody, może nastąpić w obrębie miejscowości:

Gulbieniszki, Czajewszczyzna, Udziejek, Łopuchowo, Sidorówka, Udryn, Hultajewo, Sumowo, Ścibowo.

• Przerwa w dostawie wody

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeleniewie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 17 lutego 2021r. nastąpi przerwa w dostawie wody.

Trwają prace nad usunięciem awarii, przywrócenie dostawy wody nastąpi w możliwie najkrótszym czasie.

Przerwa w dostawie wody, może nastąpić w obrębie miejscowości:

• Przerwa w dostawie wody

ZGKiM w Jeleniewie informuje, że w dniu 1 września 2020r. w godzinach 12:00 - 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

• Przerwa w dostawie wody

ZGKiM w Jeleniewie informuje, że w dniu 22 czerwca 2020r. w godzinach 9:00 - 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody